top of page
bayraktar_603X339_edited.jpg

Серія спецпроєктів у рамках кампанії "Доброчесність перемагає!"

Схематичний вступний текст

Активістка у сфері прав людей з інвалідністю, членкиня правління ГО «Група активної реабілітації» та перша чемпіонка світу з карате серед жінок на колясках Уляна Пчолкіна розповіла про виклики реабілітації, про те, яким вона бачить суспільство після завершення війни та чи можливо жити в Україні без хабарів.

uliana-pcholkina_NO_text.png
IrmaVitovska.JPG

Ірма Вітовська, українська акторка театру та кіно, громадська діячка, заслужена артистка України приїжджає у студію щойно лунає відбій повітряної тривоги

Співведуча «Телебачення Торонто» та шоу «Ебаут», продюсерка, засновниця незалежного Дикого Театру, громадська діячка Ярослава Кравченко розповіла, як вона вивозить під час війни, збирає донати, залишається вірною собі та що взагалі думає про громадянське суспільство і доброчесність.

YK_2.JPG
BogdanLogvynenko_1920x1080_notext.png

Засновник Ukraїner, журналіст та затятий мандрівник Богдан Логвиненко має за плечима сотні тисяч кілометрів подорожей. З 2016 року він із командою Ukraїner розповідає світу та українцям про масштабні експедиції Україною.

Про те, яку ціну платить Україна за свободу і демократію, а також про людські цінності, доброчесні вчинки, корупцію і зміни в суспільстві журналістка Анастасія Багаліка спілкувалась з адвокатом, громадським діячем та військовослужбовцем Збройних сил України Масі Найємом.

IMG_3271.JPG
bayraktar_603X339.png

Бути доброчесними — означає чинити правильно, навіть коли ніхто не бачить.

Офіс доброчесності НАЗК у співпраці з Програмою сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE проводить просвітницьку кампанію «Доброчесність перемагає!», яка спонукає українців відмовитися від побутової корупції на користь доброчесних альтернатив. 

Місія Офісу доброчесності — запускати освітні ініціативи для поширення доброчесності. Команда займається просвітництвом та взаємодією з партнерами у сфері запобігання корупції, активно працює над тим, аби зробити доброчесність новою нормою.

Кампанія «Доброчесність перемагає» впроваджується в рамках проєкту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. 

Зміст кампанії є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Ресурс 1_2x.png

Матеріал створено у рамках медіапідтримки просвітницької кампанії «Доброчесність перемагає!».

onlineUAweb (1).png

© 2023 ONLINE.UA

Email: info@online.ua

Facebook: https://www.facebook.com/online.ua/

При цитуванні будь-яких матеріалів, що публікуються на порталі ONLINE.UA, обов'язкове посилання, вміщене не нижче першого абзацу тексту.

 

При копіюванні новинних матеріалів для інтернет-видань обов'язковим є пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання, що розміщується незалежно від обсягу використовуваних матеріалів (повного або часткового).

 

Використання матеріалів ONLINE.UA в друкованих ЗМІ, ТБ, мобільних додатках можливе тільки з письмової згоди редакції ONLINE.UA.

bottom of page